Brew your best beer EVER. Save 5% on Brewer's Friend Premium today. Use code 5OFF. Sign Up ×

Brewer's Profile

  inviart

   

  Join Date: 10/11/19
  Location: Polska
  My Brewing:

  Zachęcam do zapoznania się z ofertą InviArt wszystkich, których dzieci niebawem będą przystępować do sakramentów pierwszej komunii świętej, czy też chrztu!
  InviArt oferuje wysokiej klasy zaproszenia komunijne i na chrzest, które poddawane są pełnej personalizacji, również z uwzględnieniem listy zapraszanych gości. Zaproszenia te są w każdym calu wyjątkowe i efektowne oraz, co równie istotne, perfekcyjnie dopasowane do każdego z wyżej wymienionych sakramentów. Skorzystanie z tej oferty powoduje, że goście zapraszani są w pięknym stylu, a wszelkie zawarte w zaproszeniach informacje są mają brzmienie dokładnie takie jakie tylko chcecie.
  Istotne jest również to, że w InviArt znajdują się zaproszenia komunijne i na chrzest zaprojektowane specjalnie dla dziewczynki lub chłopca, o czym świadczą choćby zastosowane w nich kolory, czy też motywy graficzne. Dodatkowo, jeśli tylko chcecie, niemal wszystkie zaproszenia możemy wzbogacić o zdjęcie Waszego dziecka, nadając zaproszeniom całkowicie spersonalizowany i wyjątkowy charakter.
  Zapraszamy!

  0
  Recipes
  Public: 0
  0
  Brew Sessions
  0
  Logs
  0
  Planning
  0
  Brewing
  0
  Fermenting
  0
  Conditioning
  0
  Ready To Drink
  0
  All Gone
  https://www.brewersfriend.com/